top of page

WE MOGEN WEER TENNISSEN!


We tennissen weer! Sinds maandag 4 mei kan onze jeugd gelukkig weer vrij tennissen op ons mooie tennispark. Onder begeleiding van de jeugdcommissie wordt hier veel gebruik van gemaakt, wat leuk is om te zien! Afgelopen dinsdag kondigde het kabinet een verdere verruiming aan ten aanzien van buitensport. Vrijdag ontvingen wij via de KNLTB aanvullende richtlijnen, waarna wij als bestuur direct het eerdere coronaplan hierop hebben aangepast. En inmiddels zijn onze plannen (bijgevoegd) alweer goed gekeurd door de gemeente: we kunnen vanaf morgen (maandag 11 mei 2020) dus allemaal weer tennissen! Richtlijnen RIVM Er zijn echter wel strikte regels waar we ons aan moeten houden. Uiteraard alle voorschriften en richtlijnen van het RIVM en de GGD die al eerder algemeen golden: · Houd 1,5 meter afstand · Nies in je elleboog · Blijf thuis als je verkouden bent, koorts hebt, je niet lekker voelt · Blijf ook thuis als er in je eigen gezin coronavirus is vast gesteld Restricties Tot maandag 1 juni a.s. gelden voor wat betreft tennis nog de volgende restricties: · Geef elkaar bij het betreden van het park de ruimte · Reinig na betreden van het park direct je handen (desinfecterende middelen staan bij beide ingangen) · Het terras, de kantine, de kleedkamers en de douches zijn afgesloten en kunnen dus NIET worden gebruikt · De toiletten zijn wél open, maar gebruik deze alleen in uiterste noodzaak (advies is ook om eerst thuis te gaan voor je vertrekt) · Eigen meegebrachte consumpties zijn niet toegestaan, behoudens een flesje of bidon voor tijdens het spelen · Je mag alleen singelen, dus NIET dubbelen (max 2 personen op 1 baan) · Afhangen kan alleen op afstand via de KNLTB ClubApp; check de handleiding in de e-mail die alle leden ontvangen hebben, voor vragen kunnen jullie terecht bij Marcel Mayer (bar@tennisclubzevenhuizen.nl of 06-52651508) · De speelduur per single is verhoogd naar 60 minuten. Doorspelen is alleen toegestaan als de baan het opvolgende uur niet is gereserveerd. In dit geval dient het opvolgende uur nog wel gereserveerd te worden via de KNLTB ClubApp (kan pas na het oorspronkelijke uur) · Je mag maar 1 keer per dag komen tennissen · Wees op tijd bij de baan aanwezig, als je afgehangen hebt · Houd bij het wisselen van de banen voldoende afstand van de andere spelers · De telpalen worden NIET gebruikt · Bij het wisselen van speelveld: loop met de klok mee zodat je elkaar niet tegenkomt. Geef geen high fives en schud geen handen · Ga niet samen op één bankje zitten · Gebruik alleen je eigen spullen · Ga na afloop direct naar huis, reinig bij het verlaten van het park je handen · Geef elkaar bij het verlaten van het park de ruimte Let op: · Voor tennislessen gelden aangepaste regels, hier mag men bijvoorbeeld wel met 4 personen op 1 tennisbaan · Je kan pas 2 dagen van tevoren een baan reserveren · In het afhangsysteem zijn blokken gereserveerd voor tennislessen en het vrij spelen van de jeugd (dit moet vooralsnog onder begeleiding van een toezichthouder) Deze richtlijnen gelden tot 1 juni a.s. Komende maand zal als proefperiode dienen. Als we deze instructies met elkaar in acht nemen, hopen we per 1 juni a.s. op een verdere verruiming. Deze eventuele verruiming hebben wij deels zelf in de hand. De gemeente zal controles uitvoeren en bij overtredingen zal er handhavend worden opgetreden. We zullen er met elkaar voor moeten zorgen dat de verenging open kan blijven door de regels strikt op te volgen. Spreek dus ook vooral elkaar aan. Leden van het bestuur zullen op verschillende momenten aanwezig zijn op het park om te zien hoe het een en ander verloopt. De restricties worden opgelegd door de overheid, bij overtredingen van 1 persoon kan mogelijk de vereniging sluiten voor alle leden. Daarom zal bij het niet naleven van de regels sancties vanuit het bestuur volgen (eerste waarschuwing is schorsing 2 weken, tweede waarschuwing is schorsing rest van het jaar), maar laten we ervan uitgaan dat we dit niet nodig gaan hebben. De Algemene Leden Vergadering Jullie zijn gewend dat wij de ALV in de 2e helft van maart organiseren. Dit kon nu uiteraard niet doorgaan. Er is onlangs een spoedwet aangenomen die het mogelijk maakt de ALV volledig digitaal te organiseren, of om de ALV uit te stellen. Wij hebben ervoor gekozen de ALV uit te stellen naar eind augustus of begin september, de exacte datum volgt. Dan worden onder andere de financiën besproken, en praten we jullie bij over de verhuisplannen. De gemeente zet hier momenteel vaart achter, wat inhoudt dat wij ten tijde van de ALV meer informatie met jullie kunnen delen. Tot zover. Namens het bestuur wens ik iedereen veel tennisplezier! Sportieve groet, Ferry van Wijnen Voorzitter TC Zevenhuizen voorzitter@tennisclubzevenhuizen.nl tel: 06-55871313

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page