top of page

Ouder-kind toernooi 2023

Na succesvolle voorgaande jaren, kon ook dit jaar het ouder kind toernooi niet uitblijven. Dit jaar zullen we op 20 augustus om 12:00 uur beginnen aan de eerste wedstrijden. Ieder paar speelt een aantal wedstrijden (afhankelijk van het aantal aanmeldingen). Natuurlijk nemen we tussendoor ook even de tijd voor een drankjes- en snackpauze!

Aansluitend aan de laatste matches zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Voor de mensen die willen, wordt na de prijsuitreiking ook voor eten gezorgd. We serveren patatjes met een saté, hamburger of worstje van de BBQ voor €7,50 pp en ook de toeschouwers zijn natuurlijk welkom om mee te eten. Deze dag is niet alleen voor "kleine kinderen" en hun ouders. Dit is een evenement voor álle leeftijden, dus ook een zoon van 25 met zijn moeder, of een dochter van 45 met haar vader! Aanmelden kan gemakkelijk door de namen van de duo's te mailen naar jeugd@tennisclubzevenhuizen.nl. Jullie hoeven niet allebei lid te zijn van onze club, als één van de twee lid is, is dat voldoende.

Comentarios


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page