December 19, 2018

August 28, 2018

Please reload

Recente berichten

WE MOGEN WEER TENNISSEN!

May 10, 2020

1/10
Please reload

Uitgelichte berichten

Dit is de vrijwilliger van het jaar 2017

November 13, 2017

Gisteren reikte het bestuur de prijs voor Vrijwilliger van het jaar 2017 uit aan....

 

Marcel Mayer!!!!! Marcel is al jaren zeer actief binnen onze vereniging in diverse commissies. Barplanning, Oktoberfest, Halloween, Open Toernooi, DEEO ...je kan t zo gek niet bedenken of je komt hem tegen! Marcel, namens het bestuur enorm bedankt voor al je inzet en ga zo door 😁😁 Als dank mag hij ook mee met het bestuursdiner! Deze eretitel mag Marcel een jaar dragen! Volgend jaar reiken we deze prijs opnieuw uit aan een andere uitblinker.

 

 

Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square