July 22, 2020

Please reload

Recente berichten

Jeugd Clubkampioenen

July 22, 2020

1/10
Please reload

Uitgelichte berichten

Dit is de vrijwilliger van het jaar 2017

November 13, 2017

Gisteren reikte het bestuur de prijs voor Vrijwilliger van het jaar 2017 uit aan....

 

Marcel Mayer!!!!! Marcel is al jaren zeer actief binnen onze vereniging in diverse commissies. Barplanning, Oktoberfest, Halloween, Open Toernooi, DEEO ...je kan t zo gek niet bedenken of je komt hem tegen! Marcel, namens het bestuur enorm bedankt voor al je inzet en ga zo door 😁😁 Als dank mag hij ook mee met het bestuursdiner! Deze eretitel mag Marcel een jaar dragen! Volgend jaar reiken we deze prijs opnieuw uit aan een andere uitblinker.

 

 

Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square

Download de KNLTB ClubApp

Nieuwsbrief:

Mis geen enkele update. Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Volg ons:

© Tennisclub Zevenhuizen. Alle rechten voorbehouden.

Disclaimer | Cookie Statement

LOGO DEF 2.png