July 22, 2020

Please reload

Recente berichten

Jeugd Clubkampioenen

July 22, 2020

1/10
Please reload

Uitgelichte berichten

Griezel met ons mee op Halloween Fright Night

September 12, 2017

 

 

Zaterdag 28 oktober organiseert Tennisclub Zevenhuizen in samenwerking met Red Productions en Voltage Electrotechniek voor de tweede keer een Halloween Fright Night.

 

Het hele park, behalve de banen, zullen gedecoreerd worden als levend spookhuis. Het thema dit jaar is: bekende horrorfilms, het park wordt opgedeeld in 8 a 9 verschillende secties. Elke sectie heeft zijn eigen horrorthema, met de link naar een bekende horrorfilm. Denk bijvoorbeeld aan: Freddy Kruger, IT, I know what you did.., Sceam, Chucky, Paranormal Acitivity, the Ring, Annabel etc.

 

Entree: 1 euro. De voorverkoop start op 1 oktober bij winkel Bengel en Spetter in Zevenhuizen.

Tijd: 19.00 tot 20.00 uur voor de kleinste kids

20.00 uur tot 22.00 uur voor de anderen

Dresscode: zo griezelig mogelijk, de meest originele outfit van de avond wint een prijs.

 

Pompoenenwedstrijd

 

Op een nog te bepalen datum organiseert de club een pompoenenwedstrijd. Kids kunnen een pompoen komen maken en tijdens onze Fright Night kan iedereen deze komen bewonderen en krijgen de makers ook een prijsje. De kosten komen rond de vijf euro per kind uit, daar krijgen zij een pompoen voor, drinken en een gezellige middag op onze club.

 

 

Acteurs gezocht

Heb jij altijd al eens in de huid willen kruipen van Freddy Kruger, clown IT of de dominee van The Exorcist? Dan zijn we op zoek naar jou! Voor het levende spookhuis hebben we acteurs nodig die maar al te goed weten hoe je mensen kippenvel bezorgt. Meld je zo snel mogelijk aan bij Kim Rijckenberg door een mailtje te sturen naar k.rijckenberg@gmail.com.

 

 

Tot zaterdag 28 oktober, als je durft!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square

Download de KNLTB ClubApp

Nieuwsbrief:

Mis geen enkele update. Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Volg ons:

© Tennisclub Zevenhuizen. Alle rechten voorbehouden.

Disclaimer | Cookie Statement

LOGO DEF 2.png