Ouder-kind Toernooi op Vaderdag


De jeugdcommissie organiseert zondag 18 juni (Vaderdag) het jaarlijkse Ouder-kind Toernooi! Een ouder mag samen met zijn of haar kind deelnemen aan dit gezelligheidstoernooi. Voorwaarden: Om aan dit toernooi deel te nemen moet of de ouder of het kind lid zijn van onze vereniging. Kids van 6 tot 17 jaar kunnen meedoen! Aanmelden? Dan kan via het mailadres: jeugd@tennisclubzevenhuizen.nl en graag vóór 1 juni. Na aanmelding zal er via de mail verdere informatie worden verstrekt. Extra: Voor de papa’s is er een leuke verrassing in verband met Vaderdag.

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square

Download de KNLTB ClubApp

Nieuwsbrief:

Mis geen enkele update. Schrijf je in voor de nieuwsbrief.

Volg ons:

© Tennisclub Zevenhuizen. Alle rechten voorbehouden.

Disclaimer | Cookie Statement

LOGO DEF 2.png